خدمات ما

خدمات ما

عکس 0
میکاپ عروس
عکس میکاپ عروس 0عکس میکاپ عروس 1عکس میکاپ عروس 2عکس میکاپ عروس 3عکس میکاپ عروس 4
عکس 1
میکاپ روسی
آرایش روسی از جدیدترین میکاپ صورت است که به آرایش گرم نیز معروف است. مدل ها و مردم روسی به دلیل پوست سفید و سردی که دارند این نوع آرایش را به نام کشور خود در سراسر دنیا معروف کرده اند. در بسیاری از آرایش های عروس از نوع میکاپ روسی استفاده می شود. این نوع آرایش معمولا از ترکیبت رنگ های تیره و متمایل به گرم مثل زرشکی و جگری برای لب، سایه های متمایل به سبز و تیره استفاده می شود.
عکس میکاپ روسی 0عکس میکاپ روسی 1عکس میکاپ روسی 2عکس میکاپ روسی 3عکس میکاپ روسی 4
عکس 2
میکاپ لایت
میکاپ لایت یکی از سبک های آرایشی است که معمولا برای اجرای آن از رنگ های ملایم و مکمل استفاده می شود. در آرایش لایت رژلب تیره، رژ گونه پر رنگ، سایه چشم چند رنگ و خط چشم بلند وجود ندارد. بلکه هر کدام از لوازم آرایشی با توجه به فرم صورت فرد استفاده می شوند. میکاپ لایت برای استفاده روزمره، مهمانی، مراسم و حتی عروسی یکی از بهترین گزینه ها می باشد.
عکس میکاپ لایت 0عکس میکاپ لایت 1عکس میکاپ لایت 2عکس میکاپ لایت 3عکس میکاپ لایت 4عکس میکاپ لایت 5
عکس 3
میکاپ عربی
این نوع میکاپ آرایشی غلیظ بر روی چشم‌ها دارد. از انواع رنگ‌ها در آرایش عربی می‌توان استفاده کرد. خط چشم‌های بلند و سایه‌های اسموکی در آرایش لبنانی ترند هستند. این مدل آرایش برای افرادی که می‌خواهند چشمان درشتی داشته باشند بسیار مناسب است. همچنین سبک آرایش عربی برای افرادی که چشم‌های ریزی دارند بسیار پیشنهاد می‌‌شود.
عکس میکاپ عربی 0عکس میکاپ عربی 1عکس میکاپ عربی 2عکس میکاپ عربی 3
عکس 4
میکاپ فشن
عکس میکاپ فشن 0عکس میکاپ فشن 1
عکس 5
میکاپ عروسکی
میکاپ یک واژه انگلیسی است و در زبان فارسی به آرایش چهره ترجمه می شود. میکاپ عروس، به میکاپ و آرایشی گفته می شود که در شب عروسی بر چهره عروس پیاده می شود
عکس 6
میکاپ و گریم طبیعی
عکس 7
میکاپ خلیجی
عکس 8
میکاپ جوانساز(مخصوص افراد مسن)
عکس نماد 0عکس نماد 1عکس نماد 2عکس نماد 3
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به شرکت ایده سازان میهن ویرا است.